Felajánlások

Az 5. osztályos Nagy Alexandra családja 2 szatyor sárgarépával kedveskedett az állatsimogatónk lakóinak. Köszönjük szépen! 🙂

Állatsimogatónk lakóinak 1 zsák búzával kedveskedett Lázár Hanna 1.a osztályos tanítványunk családja! 🙂 Köszönjük szépen!

Három család összefogásának ( Kótaji Miklós, Bihari Robi és Henyusz Tamás) köszönhetően elkészült a csodálatos füves focipálya a gyerekeknek. Tavaly októberben kezdődött a munka. Nagyon igényesen előkészítették a terepet, vakondhálózták, automata öntözést kiépítették, füvesítettek. Nagyon köszönjük, hogy ilyen fantasztikus pályán játszhatnak tanítványaink! 🙂

Elkészült az új akvárium, jövő héten visszaköltözhetnek a halacskáink.
Nagyon köszönjük Répási Attila 3. a osztályos tanítványunk szüleinek az önzetlen felajánlásukat! 🙂

Az állatok világnapja alkalmából az állatsimogató lakóinak a nekik való finomságokkal, támogatással kedveskedtek tanítványaink. Nagyon köszönjük! Hatalmas segítség! 🙂

Örökbefogadói kötelezettségemnek örömmel tettem eleget.
Újabb 60 kg nyúltáppal támogattam a Sóstóhegyi Szabó Lőrinc Tagintézmény Állatsimogatójának nyuszi családját.
Simai úti Takarmány Áruház.

Hétvégén a NECC NYÍREGYHÁZI ASZTALI TENISZEZŐ SZABADIDŐS EGYESÜLET 1 évre örökbe fogadta a kameruni juh családot. Köszönjük az egész éves gondoskodást! 🙂

A Sóstóhegyi Gyerekvilág Alapítvány takarmánnyal támogatta az állatainkat, megkönnyítve ezzel az iskolakezdést! 🙂
Köszönjük a gondoskodást!

Zincsenko Viktor 5. osztályos tanítványunk családja finomságokkal kedveskedett az állatsimogatónk lakóinak. Köszönjük szépen!

Horváth Máté 5. osztályos tanítványunk kedveskedett állatainknak. Köszönik szépen!

Intézményünk újabb szép felajánlással gazdagodott !!!
A Városvédő Egyesület felajánlása, Smidt Sándor fafaragó művész „Család „című alkotása szépíti ezentúl iskolánkat. Köszönjük szépen Leviczky Zoltán közbenjárásat és a Mandala dalszínház segítségét a szállításban!!!

Sóstóhegyi Szabó Lőrinc Öko iskola Állatsimogatójának lakói örökbefogadók jelentkezését várják.
Feltétel: az örökbefogadó rendszeresen biztosítja a kiválasztott állatoknak a takarmány szükségletét.

2 bála szénát ajánlott fel állatainknak Láda Csaba. A szállítást a Sóstói Polgárőr Egyesület vállalta, Béres Béla, Bodzás Anikó és Laskai Ottó oldotta meg! Nagyon köszönjük! Hatalmas segítség az állatsimogatónknak!

Nagy Gyuri 3. osztályos tanítványunk családja egy utánfutónyi szénát ajánlott fel állatainknak. Nagyon köszönjük!

Az első osztályos Zakhar Szabolcs családja nyúltappal támogatta a nyuszikat! Köszönjük szépen!

A 2. a osztály felajánlása állatainknak. Köszönjük szépen!

Hálásan köszönjük Dajka Gábornak, hogy ismét önzetlenül támogatta nagy mennyiségű táppal az állatsimogatónk állatait.